Francouzské dezinfekce nepáchnou, ale příjemně voní!

Potřebovali jste někdy dezinfikovat byt, dům, zubní ordinaci či celou nemocniční halu a hledali jste dezinfekci, která by měla příjemnou vůni? Doporučujeme vám používat francouzské dezinfekce STÉRIDINE, které inaktivují stále širší řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Například dezinfekce vzduchu Bactinyl Air, která je doporučována k použití v menších ambulancích, vyšetřovnách, rizikových pokojích či WC, osvěžuje vzduch vůní citrónu.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se sídlem v Plzni dováží a prodává kvalitní dezinfekční přípravky z Francie již od roku 1998. V e-shopu SZO.cz naleznete dezinfekční ubrousky, gely, dezinfekci na nádobí, odpady, dezinfekční mýdla a další účinné prostředky používané v domácnostech i ve zdravotnických zařízeních.

V e-shopu můžete narazit na výrobky označené zeleným piktogramem, které splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto jsou doporučovány zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Francie.jpg

Specialisté na dezinfekce a lékařské přístroje

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. nabízí nejen prodej dezinfekcí ale je také specialistou na lékařské přístroje. Zmíněná plzeňská společnost zajišťuje prodej, běžné opravy lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů. Rovněž provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) zdravotnických prostředků dle zákona 123/2000 Sb.

Široká nabídka lékařských přístrojů

 

Francie3.jpg

Internetový obchod SZO.cz (zkratka SZO znamená Služby Zdravotnickým Organizacím) nabízí pestrou škálu lékařských přístrojů a zdravotnické techniky, jako jsou elektrické odsávačky, dýchací přístroje, redukční ventily, ambuvaky, EKG, defibrilátory, macerátory, oxygenoterapie, inhalátory, zvlhčovače vzduchu, otoskopy, antidekubitní lůžka nebo baktericidní lampy.

Špičkové lékařské přístroje a dezinfekční prostředky jsou dodávány do nemocnic, ordinací, laboratoří a dalších zdravotnických a sociálních zařízení. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. provozuje 22 středisek autorizovaných prodejců po celé České republice a je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

 

Francie2.jpg

 

Kontakt na spolehlivého dodavatele zdravotnické techniky a dezinfekce:

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Politických vězňů 48

301 00 PLZEŇ

Non-stop linka: +420 603 864 348

e-mail: krasny@szo.cz

Francouzské dezinfekce nepáchnou, ale příjemně voní! patří do témat
 • предложение кредита Jason Andreas 03.06.2015 01:34:20

  Potřebujete úvěr? Byl jste zklamán tím, že banky nebo jiných finančních institucí? Nabízíme úvěry s úrokovými sazbami tak nízké, jak 3%. Pokud máte zájem, kontaktujte nás
  jasonandreasfinances@gmail.com pro vaši rychlou půjčku.


Zdravé bydlení patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Zdravé bydlení

 • Paní Maria Omer 13.11.2014 17:11 hubnutí

  Dovolená Loan Company Dobrý den, pro vásve vánoční dovolenou!úvěr společnosti,výpůjční s…

 • Mr Gerrad 13.02.2015 22:02 hubnutí

  Poskytujeme finanční pomoc pro ty, kteří potřebují půjčku a dát úvěr s úrokovou sazbou ve výši 2%…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku