Francouzské dezinfekce nepáchnou, ale příjemně voní!

Potřebovali jste někdy dezinfikovat byt, dům, zubní ordinaci či celou nemocniční halu a hledali jste dezinfekci, která by měla příjemnou vůni? Doporučujeme vám používat francouzské dezinfekce STÉRIDINE, které inaktivují stále širší řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Například dezinfekce vzduchu Bactinyl Air, která je doporučována k použití v menších ambulancích, vyšetřovnách, rizikových pokojích či WC, osvěžuje vzduch vůní citrónu.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se sídlem v Plzni dováží a prodává kvalitní dezinfekční přípravky z Francie již od roku 1998. V e-shopu SZO.cz naleznete dezinfekční ubrousky, gely, dezinfekci na nádobí, odpady, dezinfekční mýdla a další účinné prostředky používané v domácnostech i ve zdravotnických zařízeních.

V e-shopu můžete narazit na výrobky označené zeleným piktogramem, které splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto jsou doporučovány zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Francie.jpg

Specialisté na dezinfekce a lékařské přístroje

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. nabízí nejen prodej dezinfekcí ale je také specialistou na lékařské přístroje. Zmíněná plzeňská společnost zajišťuje prodej, běžné opravy lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů. Rovněž provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) zdravotnických prostředků dle zákona 123/2000 Sb.

Široká nabídka lékařských přístrojů

 

Francie3.jpg

Internetový obchod SZO.cz (zkratka SZO znamená Služby Zdravotnickým Organizacím) nabízí pestrou škálu lékařských přístrojů a zdravotnické techniky, jako jsou elektrické odsávačky, dýchací přístroje, redukční ventily, ambuvaky, EKG, defibrilátory, macerátory, oxygenoterapie, inhalátory, zvlhčovače vzduchu, otoskopy, antidekubitní lůžka nebo baktericidní lampy.

Špičkové lékařské přístroje a dezinfekční prostředky jsou dodávány do nemocnic, ordinací, laboratoří a dalších zdravotnických a sociálních zařízení. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. provozuje 22 středisek autorizovaných prodejců po celé České republice a je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

 

Francie2.jpg

 

Kontakt na spolehlivého dodavatele zdravotnické techniky a dezinfekce:

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Politických vězňů 48

301 00 PLZEŇ

Non-stop linka: +420 603 864 348

e-mail: krasny@szo.cz

Francouzské dezinfekce nepáchnou, ale příjemně voní! patří do témat
 • предложение кредита Jason Andreas 03.06.2015 01:34:20

  Potřebujete úvěr? Byl jste zklamán tím, že banky nebo jiných finančních institucí? Nabízíme úvěry s úrokovými sazbami tak nízké, jak 3%. Pokud máte zájem, kontaktujte nás
  jasonandreasfinances@gmail.com pro vaši rychlou půjčku.


Zdravé bydlení patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Zdravé bydlení

 • Paní Maria Omer 13.11.2014 17:11 hubnutí

  Dovolená Loan Company Dobrý den, pro vásve vánoční dovolenou!úvěr společnosti,výpůjční s…

 • Mr Gerrad 13.02.2015 22:02 hubnutí

  Poskytujeme finanční pomoc pro ty, kteří potřebují půjčku a dát úvěr s úrokovou sazbou ve výši 2%…

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.



Zdravě.cz na Facebooku