Zdravé bydlení

Kvalitní matrace je základ zdravého spánku

Komerční prezentace
02.04.2012

Chcete si po náročném dni dopřát skutečně kvalitní spánek? Ráno vstát jako znovuzrození a začít nový den s chutí? Pak je načase zamyslet se nad tím, jak a na čem spíte. Během spánku vaše tělo čerpá nové síly a shromažďuje energii na další den. Ale málo lidí si uvědomuje, že právě vhodná matrace má stěžejní vliv na to, jak hluboký bude váš spánek a nakolik se budete cítit po probuzení odpočinutí. Proto věnujte výběru matrace dostatek času, jde o vaše zdraví!

Jak vybrat správnou matraci

Při výběru správné matrace bychom měli být skutečně obezřetní. Jen vhodná matrace totiž dokonale rozloží hmotnost těla, kopíruje jeho tvar, poskytne páteři dostatečnou oporu a zádovým svalům a kloubům uvolnění.

Rozdíly v kvalitě nabízených výrobků jsou však obrovské. Správnou volbou pro náš kvalitní odpočinek jsou polyuretanové a viskoelastické pěny, které doporučují i odborníci z řad lékařů zabývajících se kvalitou spánku.

Magniflex_logo_FINAL.jpg

Stejné materiály využívá i italská společnost Magniflex, která je lídrem v oblasti produktů pro zdravý spánek již 50 let. Do svých patentovaných pěn Memoform, Eliosoft a Elioform zakomponovala i esence z aloe vera a sóji, které blahodárně působí na náš organismus.

Matrace jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné a zajišťují páteři, kloubům a svalům ideální ortopedickou i anatomickou oporu během noci.

Pohodlí, na kterém se oba shodnete

Často se stává, že partneři, vybírající matraci, mají odlišné představy o její funkčnosti a nemohou se při výběru shodnout. Pokud máte stejný problém, vyřeší ho matrace Magniflex New Dualcomfort Silver, která přináší revoluci – volitelný komfort.

Magniflex_New Dualcomfort Silver.jpg

Matrace je složena z 8cm vrstvy studené pěny Elioform, která je pokryta z jedné strany 4cm a z druhé strany 8cm vrstvou paměťové pěny Memoform. Výsledkem je tedy jedna strana s měkčím a více anatomickým povrchem, zatímco druhá strana je tvrdší a více ortopedická. Díky snímatelnému potahu, který je možno prát, si mohou oba dva uživatelé nezávisle na sobě zvolit svoji stranu a tuhost, a přitom stále využívat jedno „letiště“.

Provedení v unikátní potahové látce Silver, kdy na jedné straně je stříbrné vlákno vetkáno do hedvábí a na druhé straně do kašmíru, zajišťuje antibakteriální a antistatické vlastnosti matrace.

Kupujeme matraci

Matraci kupujte ve specializovaných prodejnách, jako jsou studia zdravého spaní a showroomy, kde máte možnost si výrobky vyzkoušet. Jen na doporučení matraci nekupujte, každému vyhovuje něco jiného.

showroom.jpg

Odborné poradenství vám ochotně poskytnou v matracovém showroomu Magniflex v pražském Karlíně, kde si můžete vyzkoušet i zmíněnou matraci New Dualcomfort Silver s potahem ze stříbrných vláken.

 

Magniflex-akce_A5_sirka.jpg

 

MAGNIFLEX na Mobitexu v Brně

Chcete vyzkoušet novinky z oblasti zdravého spánku a najít svůj recept na kvalitní spánek? Navštivte stánek (Hala G1, Stánek 003) s italskými matracemi Magniflex na brněnském mezinárodním veletrhu interiéru a bydlení Mobitex ve dnech 24. - 28. 4. 2012. Na místě si můžete vyzkoušet nejmodernější typy matrací ze studených i paměťových pěn, které získaly celoevropsky uznávané certifikáty.

 

Více informací a seznam prodejen naleznete na www.magniflex.cz

Autor: Komerční prezentace

Léčba chřipky bez prášků
Laserová terapie