Úspěšný projekt eRmail boří mýty. Uživatelé vydělávají!

Čtením reklamních emailů si přece nemůžete vydělat žádné peníze. A pokud snad, tak to budou určitě jen haléře. Nikdo vám za čtení reklamních emailů nezaplatí...

Tyto a podobné spekulace se šířily internetem jako lavina. Projekt eRmail.cz ovšem opět dokázal, jak hluboce se mohou tito "chytrolíni" mýlit. Dokázal, že čtením reklamních emailů se vydělávat dá.

"Při spuštění projektu jsme počítali s tím, že lidé budou ke slibovaným odměnám skeptičtí, jelikož tak vysoké odměny nikdo na českém trhu nenabízí," doplňuje zakladatel projektu pan Smrha.

Tisíce uživatel se již těší ze své odměny

O tom, že eRmail.cz své věrné uživatele opravdu vyplácí, již tedy nemůže být pochyb. Důkazem je i galerie odměněných uživatelů, kteří se nestyděli a nechali se se svým šekem na 1000 Kč hrdě vyfotit.

"Při zakládání a spouštění projektu eRmail jsme museli nastavit podmínky tak, aby aktivní uživatelé na své odměny dosáhli. Jen za těchto předpokladů může eRmail na trhu působit dlouhodobě ke vzájemné spokojenosti."

1000 Kč i do Vaší kapsy

Pokud zrovna nepatříte mezi ty, kteří běžně nachází tisícikoruny jen tak na ulici, potom není nic jednoduššího, než projekt eRmail vyzkoušet.

Registrace je zdarma a nezávazná. Pokud Vás tato forma vydělávání peněz nebude uspokojovat, jednoduše se ze služby můžete odhlásit.

Registrovat do eRmail se můžete zde >>

Ankety mezi uživateli dlouhodobě ukazují na jeden pozoruhodný jev. Mnoho uživatelů čte reklamní emaily nejen za vidinou zisku, ale také ze zvědavosti.

Většina reklamních emailů totiž nabízí velice zajímavé služby a produkty, o nichž by se běžný uživatel z jiných médií nikdy nedozvěděl.

"Loni jsem zažila jedno z nejklidnějších shánění vánočních dárků. Díky emailům od eRmail.cz jsem se dozvěděla o spoustě nových a zajímavých produktů na internetu, což mi skvěle vyřešilo všechny starosti s vymýšlením a sháněním dárků :)," pochvaluje si (nejen) paní Vlasta K. z Chomutova.

Úspěšný projekt eRmail boří mýty. Uživatelé vydělávají! patří do témat
 • Monika 07.04.2013 17:17:12

  Lidi nevěřte tomu ermail je skutečně podvod a toto není nic jinýho než zaplacený článek :) více o praktikách ermailu třeba zde
  http://blog-ovsem.blogspot.cz/2012/03/podvod-jmenem-ermail.html

 • Marie 05.04.2013 21:50:24

  Milá redakce
  Ráda čtu vaše články,jsou vtipné a poučné,ale tímle článkem jste mě teda velmi zklamali.Ermail ,je jeden velkej podvrh,prostě jen další pyramida ,která sice nestojí peníze ,ale pro změnu vás okrádá o čas.Jsem si téměř jistá ,že to bude nějaká odnož klasického rmailu,obyčejné klikačky,která láká na "rychlý" a snadný výdělek.Takových už tu bylo a bude,jen nechápu jak na to může ještě někdo naletět .

 • Pavlína 04.04.2013 11:40:26

  Moc by mne zajímalo, jak dlouho museli být tito lidé registrovaní, když v mém případě po téměř 5ti letech jsem jen na 500,- + - pár kaček a to poctivě klikám a kde nic, tu nic. Možná za 10 let?


Zdravé bydlení patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Zdravé bydlení

 • Paní Maria Omer 13.11.2014 17:11 hubnutí

  Dovolená Loan Company Dobrý den, pro vásve vánoční dovolenou!úvěr společnosti,výpůjční s…

 • Mr Gerrad 13.02.2015 22:02 hubnutí

  Poskytujeme finanční pomoc pro ty, kteří potřebují půjčku a dát úvěr s úrokovou sazbou ve výši 2%…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku