Jak vybrat správnou ložnici?

Zdravý spánek ovlivňuje mnoho faktorů. Pokud chceme kvalitně spát, měli bychom upravit svůj denní režim, zkvalitnit stravu, soustředit se na svůj psychický stav a urovnat společenské vztahy. Ale také by se nemělo zapomínat na úpravu pokoje, ve kterém odpočíváme. Jak má vypadat ložnice, ve které se chceme probouzet odpočatí?

Výběr místa

Ideálním místem pro umístění ložnice by měla být klidná část domu či bytu, vhodné je pokoj směřovat k severu či východu. Každý však nemá velký dům či byt, proto se snažte ložnici situovat do nejméně frekventované místnosti.

Základ je postel

Základem každé ložnice je kvalitní postel. Při výběru lůžka dodržujte tyto zásady:

 1. lůžko by mělo být snadno udržovatelné, vhodné jsou přírodní materiály, vyvarujte se rozkládací sedačky z dělených matrací

 2. lůžko musí být asi o 20 cm delší než ležící člověk

 3. do lůžka patří kvalitní lamelový rošt (popř. deska, ale ta musí být opatřena otvory) a kvalitní matrace

 4. lůžkoviny jsou nejvhodnější antialergické a ty, které se dají prát v pračce

Více o postelích čtěte v článku Postel pro zdraví.

Postel by neměla stát přímo proti oknu. Ranní světlo by mohlo narušit poslední chvíle spánku a hlava ležícího by mohla prostydnout od průvanu. Vhodné není ani místo u obvodové zdi domu (pokud nemá účinnou izolaci), procházející chlad může způsobit zdravotní potíže. Jestliže se nachází vaše postel u vnitřní zdi, i zde je na místě stěnu za lůžkem obložit, nejenže zamezíte případnému prochladnutí či odřeninám, ale také poškození malby.

Podle učení Feng shui (staré učení o harmonii lidského života, o vytvoření šťastného domova, kterým se inspiruje nejeden architekt) by postel neměla být postavena čelem ke dveřím, pod oknem (či zrcadlem) nebo pod nějakým zásobníkem vody. Vhodné je místo nejvzdálenější od dveří.

Ostatní vybavení ložnice (dle Feng shui)

Barvy místnosti: Vhodné jsou tlumenější tóny z palety chladných letních nebo zimních barev (modrá, šedá, béžová). S červenou barvou a dalšími výraznými odstíny šetřete, nebo se jim zcela vyhněte (brání klidnému usínání).

Noční stolky: Jsou jistě dobrým pomocníkem, ale dejte si pozor, co na ně pokládáte. Pro klidné spaní, se doporučuje odkládat na ně věci příjemné (např. fotky) a v žádném případě nepokládat věci související s prací, rušilo by vám to spánek. Je dobré pořídit si stolek s obloukovitými hranami a skromného designu, ne příliš vysoký. Jako materiál volte dřevo.

Skříně: Měly by se vybírat bez ostrých hran a rohů. Stejně jako u nočních stolků platí obloukovité hrany, skromný design a dřevo jako materiál.

Elektronika: Pokud je to možné, mějte v této místnosti co nejméně elektrických přístrojů (hlavně TV a rádio, ale i telefony) - odebírají vám energii.

Živé rostliny: Na květiny v ložnici existují dva názory, pro a proti. Jedni říkají, že květiny odebírají kyslík, ale druzí, že jen velmi malé množství, které nemůže nijak škodit (přesto doporučuji v zimě místnost vyvětrat). Jedni říkají, že odebírají energii a druzí, že z nich energii čerpají a mají pak příjemnější sny. Pokud chcete mít květinu v ložnice, záleží jen na vašem cítění.

Zrcadla: V ložnici se nedoporučuje mít mnoho zrcadel (v člověku to může vyvolat touhu po nevěře). Doporučeno je maximálně jedno a nemělo by na něj být vidět z lůžka.

Nepořádek: V ložnicích většinou máme schovánu spoustu věcí, které mají být skryty před zraky návštěv - žehlící prkno, sušák na prádlo, ... Přesně to by ale v pokoji, kde odpočíváme, být nemělo. Abyste si kvalitně odpočinuli, měl by vás obklopovat pořádek a věci, na které máte příjemné vzpomínky.

O výběru postele či vybavení do ložnice, bylo mnoho napsáno, ale i nadále jsou české ložnice ochuzovány. Šetří se na nábytku i matracích. Ráno pak člověk může vstávat nevyspalý a mrzutý. Přitom jedním z faktorů, jak tomu zamezit může být např. správné umístění postele či odstranění elektrických přístrojů z místnosti.

Zkuste se inspirovat.

 

Jak vypadá vaše ložnice? Je to pokoj, ve kterém si můžete odpočinout?

Jak vybrat správnou ložnici? patří do témat
 • LOŽNICE Jana 20.11.2017 08:44:27

  poradíte mi nějakou super ložnici? chtěla bych aby stála tak nějak maximálně do 60 000 víc penízků teď před vánocemi a po novém roce prostě nebudu mít, tak budu vděčná za každou radu :)

  • Re: LOŽNICE Milada 22.11.2017 15:31:35

   koukni se tadyhttps://www.sconto.cz/loznice/mají je hezké a přijde miže i za rozumnou cenu a dáse tam hezky vybrat a navícmůžeš i objednat a dovezoua to je nejlepší :D takžedoporučuji

   • Re: Re: LOŽNICE Jana 04.12.2017 10:37:57

    koukala jsem se a mají tam mega dobrý výběr, jen teda si uplně nejsem jistá jestli to nějakou dobu vydrží nebo tak. Opravdu máš dobrou zkušenost?

    • Re: Re: Re: LOŽNICE Milada 09.12.2017 18:01:21

     ano, opravdu. Postel slouží jak má, matrace taky a všechno dovezli v pořádku bez rozbitých částí a tak... tak zkus koukni a uvidíš :)

     • Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Jana 11.12.2017 09:03:54

      V tom případě to tedy vyzkouším a zkusím to přes ně koupit a uvidíme :) teď už jen se musím rozhodnou kterou tu ložnici koupím. Už se tak těším

      • Re: Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Milada 18.12.2017 11:34:21

       to jsem ráda, já jsem taky dlouho vybírala, tak bacha, hlavně ať nepřebereš :) to by byla škoda :) jinak mi sem pak dej vědět kterou tu ložnici jsi si koupila :)))

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Jana 19.12.2017 22:05:56

        neboj už jsem ji asi našla,co myslíš? co říkáš natuhle?https://www.sconto.cz/produkty/loznice-fernando.html mně sedocela líbí, ale ještěnevím jestli do ní půjdu,ale zatím u mě vede

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Milada 20.12.2017 22:31:37

         No je nádherná!!! Hezká, tak je to teda ona kteoru sis koupila nebo sis to ještě rozmyslela a vybrala jsi jinou, nebo ještě nemáš nic? Tak co? :O

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Jana 08.01.2018 19:37:41

          koupila jsem si to!!! Už to mám taky i doma, takže to nějak tak dopadlo, ale jsem spokojená. je to hezké a zdá se že i kvalitní :) takže děkuji moc a snad máš taky všechno doma už vyřízené :))

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LOŽNICE Milada 15.01.2018 08:04:56

           a kterou tu ložnici, postel jsi si nakonec koupila? a od koho? nějak jsem zapomenula a nechce se mi to hledat :) promiň

 • ložnice Jarka 19.09.2017 17:28:12

  taky by se mi hodila rada ohledně ložnice... ráda bych si už konečně nějakou koupila, ale moc teda nevím kde to stojí za to a kde je to levné :))

  • Re: ložnice Gita 14.11.2017 08:03:35

   Jarunko a kolik jsi ochotná do té ložnice vložit penízků? ráda ti poradím, mě to hrozně moc baví, tak jestli chceš :) jsem tady k tomu abych poradila... já jsem si novou ložnici kupovala minulý rok

  • Re: ložnice Ester 21.09.2017 14:57:09

   a kolik by taková nová ložnice měla maximálně stát? to je totiž dost podstatný fakt při výběru a koupi ložnice... každá prodejna to má jinak, ráda poradím

   • Re: Re: ložnice Jarka 24.09.2017 10:27:12

    co já vím kolik tak stojí v průměru? Já jsem ochotná vložit teď tak maximálně třicet tisíc do nové ložnice, ale nejlíp se vším všudy

    • Re: Re: Re: ložnice elia 10.11.2017 18:45:57

     Kvalitní ložnici lzepořídit tady za poměrněnízké částkyhttps://www.svis.cz/nabytek/loznice

    • Re: Re: Re: ložnice Ester 25.09.2017 20:22:53

     zkus se kouknout na www.sconto.cz tam mají docela nábytek levný a je kvalitní :) s dovozem je to taky v pohdoě :) tak se tam koukni

     • Re: Re: Re: Re: ložnice Jarka 26.09.2017 18:30:18

      koukala jsem se a asi bych si tam i vybrala :) tak se ještě pokouknu jednou a uvidím co vyberu nebo nevyberu :D

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ester 27.09.2017 15:31:41

       mně se docela líbí tahleložnicehttps://www.sconto.cz/produkty/loznicovy-program-loft.htmltak mi pak dej vědět kterousis vybrala a jak to dopadlo

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Jarka 12.10.2017 15:14:43

        no vždyť je moc hezká :) tak proč do ní nejít když se ti líbí? :))) přece když se mi něco líbí tak si to koupím, teda pokud na to mám

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ester 16.10.2017 10:04:29

         heh tak to asi ještě nemáš vybráno, jak tak koukám :D a nebo se se mnou už nebavíš a neřekneš mi kterou ložnici jsi si nakonec koupila :D

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Jarka 17.10.2017 11:38:16

          jasně že se s tebou bavím,jen toho jsem teď měla moc ajsem furt ve výběru, dokoncese mi teď líbí i tahleložnicehttps://www.sconto.cz/produkty/loznice-isotta-stirling.htmlale fakt nevím co koupím

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ester 19.10.2017 13:47:00

           však to už je jenom na tobě jak se rozhodneš, nebo ne? :) myslím že klidně můžeš koupit jednu z nich, obě dvě jsou dosti dobré :))

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Jarka 23.10.2017 10:14:52

            jistě, nebojím se toho. dneska jsem si ji objednala, tak jsem zvědavá jak rychle mi ji dovezou a jestli dovezou tu správnou a jestli nebude nějaká rozbitá nebo poškrábaná

            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ester 26.10.2017 17:48:33

             tak mi pak tady napiš jak to dopadlo, tak jak jsi spokojená a jestli teda vůbec budeš spokojená, ale myslím že jo, že by jsi mohla být spko... když se ti líbí :))

             • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Jarka 06.11.2017 09:52:06

              jak jsem slíbila tak taky plním... už ji mám doma a už je připravená a dokonce jsem už i v nové ložnici spala :) takže spokojenost, zatím jsem dost spokojená, tak uvidím snad to vydrží nějakou dobu :)

              • Ester 09.11.2017 11:56:34

               tak to mám obrovskou radost, že máš ty radost :) jinak jsem se taky koukala a novinky jsou :) tak jsem ráda že je spoko a ať se hezky daří :)

 • postel Jessica 13.11.2017 09:13:34

  prosím poradíte mi někdo kde si můžu koupit nějakou postel pro dva za rozumnou cenu? nechci specializovanou prodejnu..., nemám moc penízků a tak každou radu ocením

 • ložnice nová Lucka 20.08.2017 10:50:45

  prosím vás chci si koupit novou ložnici do bytu, ale pořad váhám kde ji mám koupit, ono je to s tou kvalitou a cenou někdy dosti rozdílné, tak se chci zeptat na názory jiných...

  • Re: ložnice nová Marie 28.08.2017 22:36:29

   já jsem ložnici kupovala přes www.sconto.cz a už je to pár let a furt je jako nová, tak se zkus kouknout tam... dokence to můžeš koupit i přes internet a dovezou ti to domů

 • ložnice Simona 02.07.2017 10:04:05

  já jsem se koukala snad ve všech obchodech po nějaké ložnici, ale nic moc teda... buď to bylo moc drahé a nebo se mi nelíbila... takže stále musím hledat a snad se mi brzo podaří najít :)

  • Re: ložnice Laura 13.07.2017 18:12:10

   to není pravda, koukni se na www.sconto.cz, tam si určitě vybereš a ty ceny jsou tam fakt jak za hubičku :) tak se koukni a uvidíš že nebudeš litovat

   • Re: Re: ložnice Simona 21.07.2017 22:10:45

    díky mockrát, koukala jsem se, ale ještě jsem to nestihla všechno prošmejdit :) tak se musím kouknout ještě a snad už si konečně vyberu :) a pak se pochválím, tak uvidím co na to řekneš :))

    • Re: Re: Re: ložnice Laura 16.08.2017 13:19:50

     tak jak to dopadlo? kterou ložnici jsi vybrala? teda pokud jsi nějakou vůbec vybrala... koukala jsem se na internet a je jich tam teda v poslední době fakt hodně :)

     • Re: Re: Re: Re: ložnice Simona 18.08.2017 10:45:31

      nakonec jsem si vybrala tuhleložnicihttps://www.sconto.cz/produkty/loznice-isotta-stirling.htmla není to tak dávno, párdnů zpátky jsem si jikoupila tak počítám že byji mohli už brzy přivést,tak se těším :)

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Laura 19.08.2017 17:27:44

       pěkný výběr :) to se musí uznat, tak ať hezky slouží :) byli jste a jste spokojení ne? :) teda doufám, nerada bych abych poradila špatně :)

 • ložnice Aneta 13.12.2016 11:25:11

  kde je teda nejlepší koupit ložnici? Říkali jsme si s manželem že si na vánoce společně koupíme novou ložnici, tak se pokukuji abych to vůbec stihla koupit :D

  • Re: ložnice Petra 15.12.2016 13:22:32

   Koukni se na www.sconto.cz tam mají dost hezké ložnice, já jsem tam měla docela problém si jednu vybrat, protože se mi jich tam líbilo hodně :d ale tak třeba nebudeš mít takový problém jako já :D

   • Re: Re: ložnice Kikina 20.12.2016 12:36:50

    opravdu je to tam s ložnicema v pohodě? četla jsem nějaké recenze na internetu a byly docela dobré... jen já jsem docela nerozhodná

    • Re: Re: Re: ložnice Lucka 28.12.2016 11:56:21

     koukni se tadyhttps://www.sconto.cz/loznice/tam je opravdu velký výběrložnic... je tam snad uplněvšechno a taky je tampříjemná cena a kvalita jetaky v pohodě :)

     • Re: Re: Re: Re: ložnice milan 30.05.2017 21:45:47

      loznice maji perfektni hlavne obrovsky vyber. tam si clovek vybere ale je tezky pak zvolit tu finalni

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice sandra 02.07.2017 23:00:04

       Ja loznici mam ze sconta take a jsem velmi nadsena..

     • Re: Re: Re: Re: ložnice Marika 29.12.2016 11:31:34

      jééé, ta je moc hezká :) to se musí uznat :) dobře jsi vybrala. Já si budu vybírat teď v lednu, tak snad se mi podaří dobře vybrat :))

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Eva 04.01.2017 18:27:41

       holky, mě to čeká tento měsíc... chlap řekl že bychom si měli koupit novou ložnici, tak budu vybírat :))

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Julie 26.01.2017 19:20:03

        Holky kde jste teda si koupili ložnici? Ráda bych taky už doma uvítala nějakou změnu. Ale zase bych za to nechtěla dát milion ;)

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ema 29.01.2017 18:41:19

         já jsem kupovala ložnici přes www.sconto.cz mají tam velký výběr a taky super ceny a když to dovezli tak bylo všechno v pořádku, takže můžu doporučit :)

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Leona 30.01.2017 20:21:29

          a je to tam teda přes ně v pohodě? též přemýšlím že to bude stát za to, tak snad to dopadne dobře a budu spokojená :)

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Erika 02.04.2017 22:06:15

           ze sconta urcite zklamana nebudes.. ja mam od nich koupelnu i obyvak a skvely.

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice vitek 02.06.2017 10:54:42

            Za dobrou cenu vybavis cely tvuj byt.

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice vitek 02.06.2017 10:50:56

          Hlavne nic nekupuj pres net, vzdy se jet na urcitou vec podivat.

   • Re: Re: ložnice milan 28.05.2017 21:57:00

    loznice ve scontu jsou naprosto perfektni.uz 4 rokem jednu mame a pecka.

   • Re: Re: ložnice Pepa 03.04.2017 23:40:41

    Ovšem to ma jednodussi clovek ktery ma vice loznici prootze ve scontu si opravdu vybere kazdy vice nez jednu :D

  • Re: ložnice David 02.04.2017 21:48:12

   Loznice se urcite vyplati ve scontu, ja jsem s manzelkou velmi spokojeny od postele az po skrine..

   • Re: Re: ložnice Arnost 03.04.2017 23:34:23

    Hlavni je postel, my s manzelkou mame vcetne matrace ze www.sconto.cz a super. druhy rok a drzi jako skala

    • Re: Re: Re: ložnice olda 02.06.2017 10:55:52

     nejlepsi z nejlepsich. sconto nabytek.

  • Re: ložnice Hana 29.03.2017 22:18:22

   loznice komplet ze sconta, nejlepsi vec co muzes udelat :)

   • Re: Re: ložnice Arnost 03.04.2017 23:08:45

    kompletni loznice je vzdy nejlepsi.. nez nekde shanet po kouskach, hlavne si tam muzes dokoupit vsechny doplnky a dodatky rovnou a nemusis nikam jinam

    • Re: Re: Re: ložnice alois 02.06.2017 10:33:55

     To je jasny vsechno do sebe bude pasovat a bude se k sobe hodit, tezko pak sezenes nekde podobnou ci dokonce stejnou barvu.

  • Re: ložnice alda 30.05.2017 21:46:26

   nejlepsi loznice jsou ze sconta. urcite doporucuji se zajet podivat

   • Re: Re: ložnice michal 02.06.2017 10:31:04

    Sconto ma na vyber hlavne tolik toho ze nebudes vedet kam driv :D vyberes si tak 4-5 kousku a pak musis vybrat jednu no bohuzel.

   • Re: Re: ložnice michal 02.06.2017 10:31:02

    Sconto ma na vyber hlavne tolik toho ze nebudes vedet kam driv :D vyberes si tak 4-5 kousku a pak musis vybrat jednu no bohuzel.

 • ložnice Manka 29.05.2017 13:14:25

  lidičky, teda převážně holky, koukala jsem se na ložnice a ráda bych si domů pořídla nějakou bílou, nebo prostě do bíle laděnou ložnici... komplet se vším všudy. poradíte?

  • Re: ložnice Bára 30.05.2017 09:11:58

   a kde je problém? vždyť jetolik bílých ložnic...koukni třeba tahle je mochezkáhttps://www.sconto.cz/produkty/loznice-luxor-1.html je jichhodně bílých.. tak aťdobře nakoupíš

   • Re: Re: ložnice Vitek 02.07.2017 21:49:17

    jo sconto to je klasika.. koupil jsem tam s manzelkou nabytek do obyvaciho pokoje a jsme velmi spokojeni

    • Re: Re: Re: ložnice Roman 02.07.2017 22:59:31

     Tam sezenes naprosto vsechno..

   • Re: Re: ložnice Manka 31.05.2017 08:39:32

    týjo, ale tam jsou fakt hezké ložnice, to jsem moc mile překvapená :) to se kouknu pořádně a musím to pořádně prozkoumat a mohla bych si od nich koupit ložnici :)

    • Re: Re: Re: ložnice Simona 06.06.2017 08:58:21

     a jak to s tebou dopadlo? vybrala sis nějakou ? byla bílá nebo nakonec něco jiného? tak šup sem s tím, pochlub se jakou máš novou ložnici :)

     • Re: Re: Re: Re: ložnice Manka 14.06.2017 08:29:09

      ještě jsem nevybrala, ale už konečně to musím vybrat a koupit. chci to mít už tento měsíc vyřešné, abych měla klidné léto :)

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Lucka 18.06.2017 21:12:19

       já kdybych mohla kupovat ložnici, tak bych měla hned vybranou ))ale chápu že si chceš nechat záležet :))

   • Re: Re: ložnice simona 02.06.2017 10:49:43

    Bily loznice ted leti ve vysokym lesku mam taky jednu a jsem naprosto spokojena

 • Leonka 26.06.2017 21:50:13

  já jsem si kupovala ložnici přes www.sconto.cz a byla jsem dosti spokojená :) všechno dovezli tak jak měli a libí se mi, takže luxus :)

  • Re: Jana 29.06.2017 22:18:38

   a kterou ložnici jsi si koupila? jestli teda můžu vědět, jsem v tomhle docela zvědavá co si kdo za nábytek pořídil :)

   • Re: Re: Leonka 01.07.2017 21:09:16

    tahle ložnice je mávyvolená,https://www.sconto.cz/produkty/loznice-luxor-1.html takovoujsem si koupila a jsem mocspokojená, myslím si ženejdůležitější je aby selíbila mně :)

    • Re: Re: Re: Roman 02.07.2017 22:39:49

     Loznice ze sconta je super.. dobra cena za tak kvalitni material my jsme s manzelkou nadseni

    • Re: Re: Re: marek 01.07.2017 23:44:57

     Sconto je perfektni. sezenes v nem uplne vsechno od nabytku po doplnky

 • ložnice Petruss 30.09.2015 13:25:30

  my máme doma s mužem tuhleložnicihttps://www.sconto.cz/produkty/loznice-milos.html a jeparádní, hlavně se námkvalitně spí, máme totižkvalitní matraci, takže takza mě

  • Re: ložnice kocka555 17.10.2015 14:20:13

   no ta je krásná, já se taky teď porozhlížím po nějaké hezké a nové ložnici, jen teda nevím zda se mi ji podaří sehnat za doboru cenu a s dovozem :/

   • Re: Re: ložnice Marcel 18.12.2016 20:18:25

    Matraci vybirejte peclive, at si nenicite zbytecne zada a zdravi jako ostatni.

    • Re: Re: Re: ložnice milan 27.05.2017 22:38:06

     Nejdulezitejsi vec v loznici. postel a matrace

     • Re: Re: Re: Re: ložnice jiri 28.05.2017 21:55:10

      To mas pravdu, do loznice nepatri zadna elektronika ani zadne takove kraviny pouze skrin postel a kvalitni matrace

   • Re: Re: ložnice Petruss 20.10.2015 14:03:13

    no tak se zkus kouknout třeba na to sconto, a uvidíš jestli něco vybereš nebo ne s cenou to tam jde i s dovozem a to je super... tak hezkou volbu při výběru :D

    • Re: Re: Re: ložnice kocka555 25.10.2015 19:41:52

     koukala jsem se na to, ale ještě nemám vybráno, takže mi teď pár dnů potrvá než vyberu a pak to prostě koupím když říkáš že je to v pohodě, ale pro jistotu jeto fakt v pohodě?

     • Re: Re: Re: Re: ložnice Petruss 28.10.2015 19:06:30

      anit ahle není vůbecšpatná ;)https://www.sconto.cz/produkty/sektorovy-program-hollywood.html třeba zaujme a budeinspirovat :D protože samavím jak je to těžké serozhodnout :D

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Daniela 03.07.2016 21:32:48

       Ta je super na www.sconto.cz maji perfektni vyber v obchode jsem vzdy jak v raji :D

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice renata 29.07.2016 15:51:21

        Ja tam nakupuji casto, ve scontu jsem sva, hodne doplnku ale mame od tam kuchyn i loznici. :)

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Sandula 31.08.2016 13:04:08

         Ja bych chtela nejakou bilou loznici. akorat nevim jestli to bude dobry tah nebo ne..

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ondra 03.05.2017 21:54:37

          Bila je krasna cista jednochucha barva ktera se do loznice hodi ja na takovyhc ujizdim

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Anina 24.09.2016 21:26:50

          Mají krásné veci.. manzel to nesnasi. :D ale tak co uz sama se mi tam jezdit nechce.

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Ales 30.04.2017 22:13:16

           co jsem tak projizdel obchody s nabytkama tak nikde nic moc.. ve scontu jsem nasel za dobrou cenu kvalitni kousky.

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Hana 03.02.2017 13:06:09

           nojo je jich takovych vic :D ale co se da delat

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Martinek 03.03.2017 10:47:39

            me to treba nevadi :D

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Martinek 03.03.2017 10:47:37

            me to treba nevadi :D

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Michaela 02.03.2017 21:49:24

           Zadny chlap nesnasi nakupy :D to chapu ale kdyz je to i pro nej tak at neremca a jede

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Milan 02.03.2017 21:47:53

           tak jaky chlap ma rad chozeni po obchodech ? :D

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Alzbeta 02.10.2016 21:15:53

          Bila je krasna ale nebude na furt :D

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Tom 03.03.2017 10:30:21

           bílá frčí to je pravda, ale zase je hned špinavá :D

      • Re: Re: Re: Re: Re: ložnice kocka555 08.11.2015 22:53:22

       no není špatná, jen bych se ještě radši porozhlídla a pak až zakoupila... prostě bych si dala ráda načas ;) ale už se to blíží ke konci

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Denda 03.12.2015 15:31:41

        Já sei na eshopu vždy jen zboží vyhlídnu a jedu se podívat do obchodu.

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Frantik 28.04.2016 23:38:58

         taky to tak delame s pritelkyni je to uzasna vec.

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Tom 24.05.2016 20:39:11

          Tak lepsi nez koupit neco na slepo :)

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ložnice Sandra 03.07.2016 16:12:29

           Ale pozor plno lidi tak kupuje a jsou v pohode

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Zdravé bydlení patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Zdravé bydlení

 • Paní Maria Omer 13.11.2014 17:11 hubnutí

  Dovolená Loan Company Dobrý den, pro vásve vánoční dovolenou!úvěr společnosti,výpůjční s…

 • Mr Gerrad 13.02.2015 22:02 hubnutí

  Poskytujeme finanční pomoc pro ty, kteří potřebují půjčku a dát úvěr s úrokovou sazbou ve výši 2%…

 • pan Walter 13.04.2017 08:04 Potřebujete naléhavou půjčku?

  Při pohledu na podnikatelský úvěr, osobní půjčky, bydlení, půjčky na auta, studentské půjčky,…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku